Diyarbakır Web Hosting

Anasayfa / Hosting / Diyarbakır Web Hosting

Diyarbakır Hosting

Diyarbakır bilişim web hosting hizmetleri olarak sizlere Diyarbakır web hosting paketleri sunmaktayız. Sitemizde hosting bölümünden Windows hosting veya Linux hosting seçeneklerinden kurumsal hizmet veren siteler yada kişisel siteler fark etmiyor sitenin kodlama diline en uygun hosting hizmetine kavuşmuş oluyorsunuz.

Diyarbakır Windows Hosting

Diyarbakır bilişim hizmetleri olarak web sitesi olup hosting sıkıntısı yaşayanların imdadına yetişiyoruz uygun fiyat avantajları ile dilediğiniz alan ve trafiğe uygun .asp ve .aspx tabanlı siteleriniz için Windows hosting hizmeti sağlıyoruz. Türkiye’nin en iyi veri merkezlerinde barınan sunucularımız her an konrol edilmekte ve herhangi saldırıda firewall devreye girmekte ve saldırı boyutunu düşürerek azaltmaktadır.

Diyarbakır Linux Hosting

Diyarbakır bilişim web hizmetleri Windows’ta olduğu gibi Linux hosting sorunu yaşayanlarıda sunucularımızda uygun fiyat avantajları ile barındırıyoruz. İstediğiniz web trafik ve alana uygun .php tabanlı siteleriniz için Linux hosting hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin en iyi veri merkezlerinde barınan Linux sunucularımız 7/24 sorunsuz korunmakta en ufak bir sorunda bizi arayıp bildirdikten sonra sorun kısa bir sürede çözülmektedir. Sizlerde Diyarbakır’da en iyi hosting hizmeti almak istiyorsanız yel bilişim hizmetlerini tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Tıkla Ara
Diyarbakir Bilişim Whatsapp