Diyarbakır internet reklamcılığı

Anasayfa / İnternet Reklamcılığı / Diyarbakır internet reklamcılığı

Diyarbakır’da internet reklamcılığının büyük bir kısımını Google adwords reklamcılığı oluşturmaktadır bunu takip eden internet reklamcılık çeşidi iste Facebook reklamlarıdır. Bu makalemizde internet reklamcılığından çok size doğal yolla yapılan seo çalışma ve faydalarından bahsedeceğiz. Özgün kelime anlamıyla benzerlerinden üstün olan farklı kılan farklı bir nitelik taşıyan orijinal demektir. Günümüzde arama motorları özellikle Google daha detaycı davranmakta çalıştığınız alan hangi alan ne olursa olsun Google sizin rakiplerinizden farkınızı görmek ister bu farklılığı oluşturmanın temel yollarını sizlere açıklayalım.

Web sitenizin öncelikle kaliteli içeriğe sahip olması gerekir. Kaliteli içerikten kasıt nedir, kaliteli ve Google uyumlu içerik nasıl yazılır gibi sorular için öncelikle özgünlük gelir özgün yapılan seo çalışmaları rakiplerinizi kolay bir şekilde geri bırakmanız demektir site içi seo için yazılan kaliteli, benzersiz sadece size özgün içerik arama motorlarının oldukça ilgisini çeker heleki yazılan yazılarınızı sosyal medyada imliyorsanız buda size büyük artı katmaktadır. Google Penguen güncellemesi ile bize kaliteli içerik oluşturmamız gerektiği ve oluşturmayanların verilen filtre cezaları ile cezalandırıp hatta bunuda ihlal edenlerin ban riskinin yüksek olduğunu göstermiş oldu.

Özgün seo çalışmalarında Google diğer arama motorlarında biraz daha farklı davranmakta ve site dışı yapılan seo çalışmalarında önemle dikkate çekmektedir. Artan anti seo ve hacklink uygulamalarına karşın geliştirmiş oldu Penguen güncellemesiyle sitenizde hüsrana uğramasını istemiyorsanız bu illemleri takip edin. Google algoritmalarına ne kadar güvense de sinyallerinin mantıksız algılaması ile bir çok sitenin gözlerden kaybolmasına sebep oldu bunu da araştırmalarımıza göre backlink çeşitliliğine bağladı. Hızla yükselmek isteyen sitelerin seçtiği footer backlinktense bu çeşitliliğin artması adına paravan blog , dizin ekleme, forum backlink ve sosyal imleyeyi önermekte böylelikle backlinkler sıralamanızı etkileyen odak nokta olmaktan geriye doğru ilerlemektedir.

Diyarbakır Bilişim olarak sizler için geliştirdiğimiz özgün seo çalışmalarından faydalanıp daha kalıcı ve daha verimli çalışmalar için bizleri tercih etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Rakiplerinizden farkınızı biz arama motorlarına benimsetelim. İnternet reklamcılığının büyük maliyetlerinden sizleri kurtaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Tıkla Ara
Diyarbakir Bilişim Whatsapp